Pałac Tarnowskich – Dworek

W lipcu i październiku ubiegłego roku miałam przyjemność realizować sesje fotograficzne w hotelu oraz SPA – pięknie odrestaurowanego Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim. Oprócz sesji wnętrz i architektury samego Pałacu i przyległych do niego Dworku oraz Dworku myśliwskiego oraz parku, stanowiącego otoczenie Pałacu, części poświwięconej odnowie biologicznej czyli pałacowego SPA – „Piwnicy Peruna”, miałam przyjemność, trochę z zaskoczenia… sfotografować część dań serwowanych przez pałacową restaurację. Niniejsza galeria poświęcona jest obydwu Dworkom. Pozostałe zdjęcia z sesji w Pałacu Tarnowskich znajdują się w pozostałych galeriach tematycznych: Pałac Tarnowskich – tutaj również można poczytać więcej na temat Pałacu i jego historii, Pałac Tarnowskich – Hotel prezentującej część hotelową znajdującą się w budynku głównym Pałacu, Pałac Tarnowskich – SPA „Piwnica Peruna” galeria poświęcona części hotelu przeznaczonej na SPA, A w tej …”posmakujecie” części potraw serwowanych przez pałacową restaurację Menu w Pałacu Tarnowskich.

Fotografia nieruchomości dla hoteli, tu zdjęcie dworku i dworku myśliwskiego strzeżonych przez kamienne lwy przynależących do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia architektury dla hoteli, tu zdjęcie dworku przynależącego do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia architektury dla hoteli, tu zdjęcie wejścia do dworku myśliwskiego przynależącego do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia architektury dla hoteli, tu zdjęcie dworku myśliwskiego przynależącego do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla hoteli, tu fotografie klatki schodowej i korytarza wejściowego w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia architektury dla hoteli, tu zdjęcie klatki schodowej w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju z toaletką w dworku myśliwskim Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie przez lustro w pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju dwuosobowego w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju dla dwóch osób w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla hoteli, tu fotografia łazienki pokojowej zlokalizowanej w jednym z pokoi dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie salonu w studio zlokalizowanym w dworku myśliwskim Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie salonu i sypialni w dworku myśliwskim przynależącego do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla hoteli, tu fotografia sypialni zlokalizowanej w dworku myśliwskim Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie zbliżenie na ornamenty szafy w sypialni w dworku myśliwskim przynależącego do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu łoże małżeńskie w sypialni dworku myśliwskiego przynależącego do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie sypialni w studio zlokalizowanym w dworku myśliwskim Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju z dwoma łóżkami w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie części pokoju ze stylowymi meblami w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie stylowych mebli w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju dwuosobowego w dworku myśliwskim przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie wezgłowia łóżka dwuosobowego w dworku myśliwskim przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju w dworku myśliwskim przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie łazienki w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie łóżka w pokoju zlokalizowanym w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju dla dwóch osób w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zbliżenie na meble i ornamenty rzeźbione szaf w pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla hoteli, tu fotografia łazienki w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju z dwoma łóżkami w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu fotografia pokoju ze stolikiem w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju dwuosobowego z lustrem w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu fotografia pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, zdjęcie pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju z dwoma łóżkami i stolikiem w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu fotografia łazienki w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju z dwoma łóżkami w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie łazienki w jednym z pokoi dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju jednoosobowego w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcia strefy dziennej w pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla hoteli, tu fotografia pokoju z łazienką w studio hotelowym zlokalizowanym w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju rodzinnego w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu fotografie łazienki w pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju dla trzech osób w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, fotografia biurka i obrazów w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju z dwoma łóżkami i biurkiem w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie części dziennej i wypoczynkowej pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla hoteli, tu fotografia tarasu restauracyjnego w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie tarasu restauracyjnego w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia: Straw Art, Katarzyna Słomka
Zleceniodawca: Hotel, Restaurant&SPA Pałac Tarnowskich
Lokalizacja sesji fotograficznej: Ostrowiec Świętkokrzyski