O Mnie

Specjalizuję się w fotografii wnętrz i architektury. Fascynują mnie wnętrza i głównie, ale nie tylko, nowoczesny design. Bardzo lubię świadome łączenie „starego” z „nowym”, dlatego tak inspirujące są sesje zdjęciowe zrealizowanych projektów wnętrz. Fotografuję również nieruchomości na sprzedaż oraz mieszkania i apartamenty na wynajem. Realizuję sesje zdjęciowe obiektów komercyjnych i użytku publicznego, budynków z zewnątrz oraz biur. Uwielbiam też fotografować na targach wnętrzarskich, mebli i designu gdzie każde stoisko to odrębny świat i nowa inspiracja.

Fotografia jest moją pasją i dane mi jest również zajmować się nią zawodowo, co czyni mnie szczęśliwym człowiekiem 🙂

Zaangażowanie, doświadczenie, fascynacja właśnie tym obszarem fotografii oraz ciągłe dokształcanie się, pozwala mi zagwarantować profesjonalne i niebanalne efekty mojej pracy. Jestem profesjonalistką z własną wizją rzeczywistości otwartą jednak również na wszelkie sugestie oraz inwencję Klienta.

Prócz sesji zdjęciowej oferuję pełny i profesjonalny retusz zdjęć oraz otwartość i pomysł jak również pomoc w formie konsultacji przed sesją zdjęciową. Służę także wsparciem w zakresie przygotowania wnętrza do sesji i wizyt potencjalnych Klientów. Wszystko to tworzy znakomite warunki do współpracy i pozwala na osiągnięcie pełnej satysfakcji obydwu stronom.

ZAPRASZAM do kontaktu i współpracy
Katarzyna Słomka