Pałac Tarnowskich – SPA „Piwnica Peruna”

W lipcu i październiku ubiegłego roku miałam przyjemność realizować sesje fotograficzne hotelu oraz SPA – pięknie odrestaurowanego Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim. Oprócz sesji wnętrz i architektury Pałacu i pałacowego SPA oraz przyległych do niego Dworków i parku, stanowiącego otoczenie Pałacu, miałam również przyjemność, trochę z zaskoczenia… sfotografować część dań serwowanych przez pałacową restaurację. Niniejsza galeria zdjęć poświęcona jest Piwnicy Peruna, czyli części hotelu przeistoczonej w SPA, zapewniającej relaks, ukojenie i odnowę biologiczną, dysponującej sauną fińską, łaźnią parową i tężnią solankową. Pozostałe zdjęcia z sesji fotograficznych w Pałacu Tarnowskich, znajdują się w innych galeriach tematycznych: Pałac Tarnowskich – tutaj również można poczytać więcej na temat Pałacu i jego historii, Pałac Tarnowskich – Hotel prezentującej część hotelową znajdującą się w budynku głównym Pałacu, Pałac Tarnowskich – Dworek w tej galerii znajdziecie pokoje mieszczące się w Dworkach pałacowych, A w tej …”posmakujecie” części potraw serwowanych przez pałacową restaurację Menu w Pałacu Tarnowskich.

Sesje fotograficzne wnętrz dla SPA, tu zdjęcie wejścia i przebieralni z natryskiem w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla SPA i hoteli, tu fotografia przedstawiająca wejście do recepcji i strefy SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla SPA, tu fotografia recepcji strefy SPA w piwnicy Peruna w hotelu, Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie recepcji strefy SPA - piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie wejścia do strefy SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcia strefy relaksu i tężni solankowej w SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla SPA, tu fotografia sal relaksacyjnych i tężni solankowej w strefie SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla SPA i hoteli, tu fotografia przedstawiająca tężnię solankową w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie w tężni solankowej w strefie SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli i SPA, tu zdjęcie tężni solankowej w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli i SPA, tu fotografia tężni solankowej w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie w tężni solankowej w strefie SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla SPA, tu fotografia tężni solankowej w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie gabinetu masażu i zabiegowego w strefie SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli i SPA, tu fotografia gabinetu zabiegowego w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie gabinetu zabiegowego i sali relaksu w strefie SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie sal relaksu i tężni solankowej w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie gabinetu zabiegowego w strefie SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla SPA i hoteli, tu fotografia gabinetu zabiegowego w strefie SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie gabinetu i strefy relaksu w strefie SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli i SPA, tu fotografia gabinetu masażu w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla SPA i hoteli, tu sklepienie w tężni solankowej w strefie SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie przebieralni z prysznicem i łazienką w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie przebieralni i łazienki w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli i SPA, tu zdjęcie toalety w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli i SPA, tu zdjęcie wnętrza w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla SPA,, tu fotografia saunarium w strefie SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie sauny fińskiej w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla SPA, tu fotografia wnętrza sauny fińskiej w strefie SPA w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla SPA i hoteli, tu fotografia sauny fińskiej w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie łazienki i łaźni parowej w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie łaźni parowej w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie natrysku i łaźni parowej w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla SPA i hoteli, tu fotografie pryszniców w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli i SPA, tu zdjęcie przebieralni w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli i SPA, tu fotografia łazienki i przebieralni w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli i SPA, tu zdjęcie łazienki przy przebieralni w piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli i SPA, tu fotografia łazienki w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla SPA i hoteli, tu zdjęcie umywalek w łazience w strefie SPA piwnicy Peruna w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia: Straw Art, Katarzyna Słomka
Zleceniodawca: Hotel, Restaurant&SPA Pałac Tarnowskich
Lokalizacja sesji fotograficznej: Ostrowiec Świętkokrzyski