Tarnowski Palace – Manor House

In July and October last year, I had the pleasure to carry out photo sessions in the hotel and SPA – the beautifully restored Tarnowski Palace in Ostrowiec Świętokrzyski. Apart from the session of the interior and architecture of the Palace itself and the adjacent Manor and Hunting Manor and the park surrounding the Palace, the part devoted to biological regeneration, i.e. the palace SPA – “Perun’s Cellar”, I had the pleasure, a bit of a surprise … take photos of some of the dishes served by the palace restaurant. This gallery is devoted to the buildings of manor houses.
The remaining photos from the session at the Tarnowski Palace can be found in other thematic galleries: Tarnowski Palace – here you can also read more about the Palace and its history, Tarnowski Palace – Hotel dedicated to the hotel part located in the main building of the Palace, Tarnowski Palace – SPA “Perun’s cellar” gallery dedicated to the SPA part of the hotel, and in this “you will taste” some of the dishes served by the palace restaurant Menu at the Tarnowski Palace .

Fotografia nieruchomości dla hoteli, tu zdjęcie dworku i dworku myśliwskiego strzeżonych przez kamienne lwy przynależących do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia architektury dla hoteli, tu zdjęcie dworku przynależącego do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia architektury dla hoteli, tu zdjęcie wejścia do dworku myśliwskiego przynależącego do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia architektury dla hoteli, tu zdjęcie dworku myśliwskiego przynależącego do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla hoteli, tu fotografie klatki schodowej i korytarza wejściowego w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia architektury dla hoteli, tu zdjęcie klatki schodowej w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju z toaletką w dworku myśliwskim Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie przez lustro w pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju dwuosobowego w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju dla dwóch osób w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla hoteli, tu fotografia łazienki pokojowej zlokalizowanej w jednym z pokoi dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie salonu w studio zlokalizowanym w dworku myśliwskim Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie salonu i sypialni w dworku myśliwskim przynależącego do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla hoteli, tu fotografia sypialni zlokalizowanej w dworku myśliwskim Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie zbliżenie na ornamenty szafy w sypialni w dworku myśliwskim przynależącego do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu łoże małżeńskie w sypialni dworku myśliwskiego przynależącego do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie sypialni w studio zlokalizowanym w dworku myśliwskim Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju z dwoma łóżkami w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie części pokoju ze stylowymi meblami w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie stylowych mebli w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju dwuosobowego w dworku myśliwskim przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie wezgłowia łóżka dwuosobowego w dworku myśliwskim przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju w dworku myśliwskim przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie łazienki w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie łóżka w pokoju zlokalizowanym w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju dla dwóch osób w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zbliżenie na meble i ornamenty rzeźbione szaf w pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla hoteli, tu fotografia łazienki w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju z dwoma łóżkami w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu fotografia pokoju ze stolikiem w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju dwuosobowego z lustrem w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu fotografia pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, zdjęcie pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju z dwoma łóżkami i stolikiem w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu fotografia łazienki w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju z dwoma łóżkami w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie łazienki w jednym z pokoi dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju jednoosobowego w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcia strefy dziennej w pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla hoteli, tu fotografia pokoju z łazienką w studio hotelowym zlokalizowanym w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju rodzinnego w dworku przynależącym do Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu fotografie łazienki w pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje zdjęciowe wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju dla trzech osób w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, fotografia biurka i obrazów w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie pokoju z dwoma łóżkami i biurkiem w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sesje fotograficzne wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie części dziennej i wypoczynkowej pokoju w dworku Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia wnętrz dla hoteli, tu fotografia tarasu restauracyjnego w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Fotografia wnętrz dla hoteli, tu zdjęcie tarasu restauracyjnego w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Pictures: Straw Art, Katarzyna Slomka
Customer of the photo session: Hotel, Restaurant&SPA Pałac Tarnowskich
Location: Ostrowiec Świętkokrzyski