Warszawski szyk

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż. Zdjęcia wnętrz niezwykłego i stylowego apartamentu zlokalizowanego w kamienicy przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Piękne eklektyczne wnętrze łączące w sobie nowoczesność i klasykę, przytulne, wygodnie i pełne harmonii. Sesja fotograficzna apartamentu dla agencji nieruchomości rynku premium Vilea Property Boutique.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, salon, fotele i sofa, stół i balkon.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, salon, sofa, obrazy i komoda.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, balkon z kwiatami i stolikiem, widok przez otwarte drzwi.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, salon, stolik kawowy z książkami, widok na jadalnię.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, jadalnia, obrazy, stół i zastawa.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, stół w jadalni, widok na salon.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, wejście do kuchni, podłoga z biało czarnej mozaiki, zieleń za oknem.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, kuchnia z mozaiką, kuchenka i stół.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, sypialnia, dywany, łóżko.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, sypialnia, fotel, przedpokój.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, łazienka z dwoma umywalkami i prysznic.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, łazienka z umywalkami i lustrzaną szafą oraz z prysznicem.

Sesja fotograficzna nieruchomości: Straw Art Katarzyna Słomka.
Zdjęcia wnętrz na zlecenie: Vilea Property Boutique
Lokalizacja sesji zdjęciowej: Warszawa, ul. Mokotowska.