Warsaw style

Photo session of an apartment for sale. Photos of the interior of an unusual and stylish apartment located in a tenement house at Mokotowska Street in Warsaw. A beautiful eclectic interior that combines modernity and classics, cozy, comfortable and full of harmony. Apartment photo session for the premium real estate agency Vilea Property Boutique.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, salon, fotele i sofa, stół i balkon.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, salon, sofa, obrazy i komoda.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, balkon z kwiatami i stolikiem, widok przez otwarte drzwi.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, salon, stolik kawowy z książkami, widok na jadalnię.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, jadalnia, obrazy, stół i zastawa.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, stół w jadalni, widok na salon.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, wejście do kuchni, podłoga z biało czarnej mozaiki, zieleń za oknem.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, kuchnia z mozaiką, kuchenka i stół.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, sypialnia, dywany, łóżko.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, sypialnia, fotel, przedpokój.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, łazienka z dwoma umywalkami i prysznic.

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w kamienicy na warszawskim Mokotowie, łazienka z umywalkami i lustrzaną szafą oraz z prysznicem.

Real estate photo session: Straw Art, Katarzyna Slomka
Interior photos on request: Vilea Property Boutique
Location of the photo session: Warsaw, Mokotowska street.