Sztuka we wnętrzu

Sesja fotograficzna Penthousu – ogromnej, luksusowej przestrzeni, położonej na najwyższej kondygnacji jednego z budynków mieszkalnych Starego Mokotowa. Dwa poziomy powierzchni użytkowych, z czterema sypialniami, kilkoma łazienkami, dwoma tarasami, otwartą kuchnią i jadalnią. Zdjęcia nieruchomości o najwyższym standardzie, wzbogaconej dodatkowo podniebnym prywatnym krytym przeszklonym basenem z oszałamiającym widokiem na Warszawę. Sesja dla agencji nieruchomości rynku premium Vilea Property Boutique.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, salon, dzieła sztuki, kominek i widok na stół w jadalni.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, widok na salon i taras z antresoli.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, salon z ukośnymi oknami do wysokiego sufitu, kominek i małe okrągłe okienko.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, taras od strony salonu, zestaw wypoczynkowy.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, widok z tarasu na Warszawę.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, kącik biblioteczny, okienka do wnętrza basenu i obrazy na ścianie.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, biblioteczka z widokiem w stronę przeszklonego wnętrza basenu.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, antresola i wejście na basen, pies w korytarzu.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, basen z sauną.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, sauna.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, basen przeszklony z widokiem na warszawę i pałac kultury i nauki.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, jadalnia z oryginalnymi lampami, stół na dziesięć osób, widok w stronę salonu.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, otwarta kuchnia z wyspą i hookerami, przeszklone witrynki i obrazy na antresoli.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, dolna kondygnacja, kuchnia, widok w stronę salonu, wyspa.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, taras od strony kuchni z częścią jadalnianą.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, mała sypialnia gościnna z łazienką, dekoracyjne zasłony okien.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, sypialnia dla gości z łazienką.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, mała łazienka gościnna z widokiem na Warszawę.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, mała łazienka gościnna, umywalka i widok z okna

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, mniejsza sypialnia gościnna, obraz, kwiaty.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, sypialnia, czarny zagłówek łóżka, kinkiety.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, łazienka z prysznicem i dwoma umywalkami.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, duża sypialnia małżeńska, łóżko, lampki.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, łazienka przyległa do dużej sypialni z wanną i dwoma umywalkami.

Sesja fotograficzna nieruchomości: Straw Art Katarzyna Słomka.
Zdjęcia wnętrz na zlecenie: Vilea Property Boutique
Lokalizacja sesji zdjęciowej: Warszawa, Stary Mokotów, ulica Łowicka.