Art in the interior

A photo session of the Penthouse – a huge, luxurious space, located on the top floor of one of the residential buildings in Old Mokotów in Warsaw. Two levels of usable space, with four bedrooms, several bathrooms, two terraces, open kitchen and dining area. Photos of the property of the highest standard, additionally enriched with a sky-high, private, covered, glass swimming pool with a stunning view of Warsaw. Session for a premium real estate agency, Vilea Property Boutique.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, salon, dzieła sztuki, kominek i widok na stół w jadalni.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, widok na salon i taras z antresoli.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, salon z ukośnymi oknami do wysokiego sufitu, kominek i małe okrągłe okienko.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, taras od strony salonu, zestaw wypoczynkowy.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, widok z tarasu na Warszawę.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, kącik biblioteczny, okienka do wnętrza basenu i obrazy na ścianie.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, biblioteczka z widokiem w stronę przeszklonego wnętrza basenu.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, antresola i wejście na basen, pies w korytarzu.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, basen z sauną.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, sauna.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, basen przeszklony z widokiem na warszawę i pałac kultury i nauki.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, jadalnia z oryginalnymi lampami, stół na dziesięć osób, widok w stronę salonu.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, otwarta kuchnia z wyspą i hookerami, przeszklone witrynki i obrazy na antresoli.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, dolna kondygnacja, kuchnia, widok w stronę salonu, wyspa.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, taras od strony kuchni z częścią jadalnianą.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, mała sypialnia gościnna z łazienką, dekoracyjne zasłony okien.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, sypialnia dla gości z łazienką.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, mała łazienka gościnna z widokiem na Warszawę.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, mała łazienka gościnna, umywalka i widok z okna

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, mniejsza sypialnia gościnna, obraz, kwiaty.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, sypialnia, czarny zagłówek łóżka, kinkiety.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, łazienka z prysznicem i dwoma umywalkami.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, duża sypialnia małżeńska, łóżko, lampki.

Fotografia wnętrz nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla biura nieruchomości, łazienka przyległa do dużej sypialni z wanną i dwoma umywalkami.

Real estate photo session: Straw Art, Katarzyna Slomka
Interior photos on request: Vilea Property Boutique
Location of the photo session: Warsaw, Old Mokotow, Łowicka Street.