MS więcej niż OKNA – dom w Konstancinie

Sesja fotograficzna domu dla producenta i dystrybutora okien i drzwi – MS więcej niż OKNA. Zdjęcia wnętrz oraz domu z zewnątrz, z oknami jako wiodącymi elementami każdego kadru. Sesja zdjęciowa zrealizowana w okolicach Konstancina Jeziorny, domu przeznaczonego nie tylko do codziennego życia ale również na sesje filmowe i zdjęciowe. Ciekawostką jest to, że budowa, wyposażenie i dekoracje w większości i w miarę możliwości, pochodzą z „2 ręki”, recyklingu i tak ostatnio powszechnej „śmieciarki”, czyli wszystko zgodnie z trendem „0 Waste” 🙂

Fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu cały budynek od strony tarasu.

Zdjęcia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu duże rozsuwane okna i drzwi na taras..

Sesja fotograficzna wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na zdjęciu duże przeszklenia w salonie.

Sesja fotograficzna architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna., na zdjęciu duże przeszklenia tarasowe.

Fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na ujęciu budynek od strony ogrodu i tarasu.

Zdjęcia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu duże rozsuwane okna tarasowe.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu rozsuwane okna w salonie.

Sesja fotograficzna wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż okna, na zdjęciach duże okna w salonie.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okna w salonie od strony dużej sofy.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na zdjęciu salon z dwoma ścianami dużych otwieranych okien.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciach okna w kuchni i salonie w wąskich kadrach pionowych..

Zdjęcia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu kuchnia, jadalnia i salon.

Zdjęcia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu salon widoczny od strony kuchni.

Sesja fotograficzna wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna. Na ujęciu kuchnia i regał z książkami w salonie.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu przybliżenie okna w kuchni.

Fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu podłużne poprzeczne okno kuchenne w elewacji drewnianej..

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okna w łazience od strony blatu jadalni.

Sesja fotograficzna we wnętrzach na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu wyspa kuchenna z oknem w tle.

Sesja fotograficzna wnętrz na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie budynku z zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okna kuchni i salonu od strony wyspy kuchennej.

Fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu boczna ściana budynku w drewnianej elewacji.

Sesja fotograficzna wnętrz na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie budynku z zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na blat kuchenny i ściana z gitarami oraz duże okno w tle.

Sesja fotograficzna wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na zdjęciu okna w pokoju zabaw dla dzieci..

Sesja fotograficzna architektury na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie budynku z zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okna z boku budynku..

Sesja fotograficzna architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na ujęciu elewacja drewniana i ceglana z oknami..

Sesja fotograficzna architektury na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie budynku z zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okna w różnych kształtach na jednej ścianie budynku.

Zdjęcia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciach łazienka z wysokim wąskim oknem..

Fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na ujęciu budynek od strony elewacji drewnianej i ceglanej.

Fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcie na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu elewacja drewniana i ceglana z oknem.

Fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciach przedpokój oraz detale ram okiennych.

Sesja fotograficzna we wnętrzach na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu niskie, podłużne okno na poddaszu w strefie relaksu.

Zdjęcia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu podłużne okno na poddaszu..

Fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu poddasze z trampoliną, podwieszaną siatką wypoczynkową..

Fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciach duże okno wychodzące na taras na piętrze w ujęciu zamkniętym i otwartym wraz z osłoną przeciw owadom..

Fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na ujęciu okno uchylne i otwierane na taras na piętrze..

Fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciach okno na piętrze oraz detale ram okiennych.

Sesja fotograficzna wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na zdjęciu w pokoju chłopca.

Sesja fotograficzna wnętrz na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie budynku z zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okno w pokoju dla chłopca.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien., na zdjęciu okna sypialni na piętrze.

Fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na zdjęciu sypialnia z dużym lustrem.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okna w łazience.

Zdjęcia: Straw Art, Katarzyna Słomka
Producent okien i drzwi: MS – Więcej niż OKNA
Lokalizacja sesji fotograficznej: Dom pod Konstancinem