MS more than WINDOWS – a house in Konstancin

Photo session of a house for a manufacturer and distributor of windows and doors – MS more than WINDOWS. Photos of the interior and the house from the outside, with windows as the leading elements of each frame. A photo session carried out in the vicinity of Konstancin Jeziorna, a house intended not only for everyday life but also for film and photo sessions. An interesting fact is that the construction, equipment and decorations, as far as possible, come from “2nd hand”, recycling and the recently common “garbage truck” – a portal for exchanging unnecessary things, i.e. everything in accordance with the “0 Waste” trend :- )

Fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu cały budynek od strony tarasu.

Zdjęcia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu duże rozsuwane okna i drzwi na taras..

Sesja fotograficzna wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na zdjęciu duże przeszklenia w salonie.

Sesja fotograficzna architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna., na zdjęciu duże przeszklenia tarasowe.

Fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na ujęciu budynek od strony ogrodu i tarasu.

Zdjęcia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu duże rozsuwane okna tarasowe.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu rozsuwane okna w salonie.

Sesja fotograficzna wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż okna, na zdjęciach duże okna w salonie.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okna w salonie od strony dużej sofy.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na zdjęciu salon z dwoma ścianami dużych otwieranych okien.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciach okna w kuchni i salonie w wąskich kadrach pionowych..

Zdjęcia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu kuchnia, jadalnia i salon.

Zdjęcia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu salon widoczny od strony kuchni.

Sesja fotograficzna wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna. Na ujęciu kuchnia i regał z książkami w salonie.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu przybliżenie okna w kuchni.

Fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu podłużne poprzeczne okno kuchenne w elewacji drewnianej..

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okna w łazience od strony blatu jadalni.

Sesja fotograficzna we wnętrzach na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu wyspa kuchenna z oknem w tle.

Sesja fotograficzna wnętrz na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie budynku z zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okna kuchni i salonu od strony wyspy kuchennej.

Fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu boczna ściana budynku w drewnianej elewacji.

Sesja fotograficzna wnętrz na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie budynku z zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na blat kuchenny i ściana z gitarami oraz duże okno w tle.

Sesja fotograficzna wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na zdjęciu okna w pokoju zabaw dla dzieci..

Sesja fotograficzna architektury na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie budynku z zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okna z boku budynku..

Sesja fotograficzna architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na ujęciu elewacja drewniana i ceglana z oknami..

Sesja fotograficzna architektury na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie budynku z zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okna w różnych kształtach na jednej ścianie budynku.

Zdjęcia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciach łazienka z wysokim wąskim oknem..

Fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na ujęciu budynek od strony elewacji drewnianej i ceglanej.

Fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcie na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu elewacja drewniana i ceglana z oknem.

Fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciach przedpokój oraz detale ram okiennych.

Sesja fotograficzna we wnętrzach na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu niskie, podłużne okno na poddaszu w strefie relaksu.

Zdjęcia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu podłużne okno na poddaszu..

Fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciu poddasze z trampoliną, podwieszaną siatką wypoczynkową..

Fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciach duże okno wychodzące na taras na piętrze w ujęciu zamkniętym i otwartym wraz z osłoną przeciw owadom..

Fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na ujęciu okno uchylne i otwierane na taras na piętrze..

Fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na ujęciach okno na piętrze oraz detale ram okiennych.

Sesja fotograficzna wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien, na zdjęciu w pokoju chłopca.

Sesja fotograficzna wnętrz na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie budynku z zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okno w pokoju dla chłopca.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografia architektury ze szczególnym uwzględnieniem okien., na zdjęciu okna sypialni na piętrze.

Fotografia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, na zdjęciu sypialnia z dużym lustrem.

Zdjęcia na zlecenie producenta i dystrybutora okien MS Więcej niż Okna, fotografie wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem okien, na ujęciu okna w łazience.

Real estate photo session: Straw Art, Katarzyna Slomka
Manufacturer of windows and doors: MS – Więcej niż OKNA
Location of the photo session: A house near Konstancin