Ursynów – mieszkanie na sprzedaż

Sesja fotograficzna nieruchomości na sprzedaż znajdującej się na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane, wyposażone, umeblowane i przygotowane do zamieszkania. Przyszłym właścicielom, pozostaje dobranie zasłon lub rolet i ewentualnie dla zainteresowanych tym gatunkiem rozrywki, kupno telewizora 😉 Sesja zdjęciowa mieszkania na zlecenie prywatnego inwestora.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, salon z dużą sofą i białym stolikiem kawowym.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, stół z kwiatami i widok na taras.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, widok z balkonu.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, salon, jadalnia, stół, widok w stronę kuchni.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, detale w salonie, kwiaty w doniczce.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, kuchnia z czarną lodówką i biało czarnymi płytkami na podłodze.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, płyta grzewcza, piekarnik i okap w kuchni.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, salon i kuchnia, stół w jadalni.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, tutaj wzór podłogi w kuchni.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, kuchnia, blaty i szafki, kwiaty w doniczkach.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, kuchnia, blat ze zlewem i okno.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, detale w kuchni, kwiatek i czekoladki.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, przedpokój, duża szafa z lustrami i widok na salon.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, łazienka w kolorach białym i czarnym, wanna, umywalka.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, detale w toalecie, pojemniki.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, sypialnia małżeńska z szafkami nocnymi.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, toaleta w tonacji biało czarnej.

Sesja fotograficzna mieszkania na sprzedaż, zdjęcia nieruchomości po remoncie i w pełni wyposażonej, detale w łazience, lampki.

Sesja fotograficzna nieruchomości: Straw Art Katarzyna Słomka.
Zdjęcia wnętrz na zlecenie: Prywatnego inwestora
Lokalizacja sesji zdjęciowej: Warszawa, Ursynów, ul. Hawajska.