Penthouse w Wilanowie

Zdjęcia wnętrz nieruchomości na sprzedaż w lokalizacji Wilanów One. Przestronny i luksusowy penthouse z dwoma tarasami, ogromnymi oknami i pięknym widokiem. Apartament przykuwa uwagę imponującą wysokością pomieszczeń oraz ciekawym wykończeniem. Sesja fotograficzna wnętrz, tarasów oraz patio dla agencji nieruchomości rynku premium, Vilea Property Boutique.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, salon z drewnianym parkietem, fotel, sofa, mozaika w przedpokoju.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, salon z dużymi oknami, ściana ze sztukaterią, sofa.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, kuchnia, jadalnia, stół i krzesła.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, drewniany stół w jadalni z przeźroczystymi krzesłami, widok na taras.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, jadalnia, drewniany stół, widok w stronę kuchni i salonu.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, stół w jadalni z wazonem tulipanów, lampy nad stołem.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, kuchnia, blat, okap, czerwone dodatki.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, widok na salon i jadalnię od strony kuchni.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, hol z drewnianą podłogą, obrazy w tle wyspa kuchenna.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, hol łączący sypialnię, pokoje i salon z kuchnią.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, wejście do sypialni, ciąg szaf i łóżko.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, sypialnia z szerokim łóżkiem w niebieską kratkę.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, łazienka przylegająca do sypialni małżeńskiej z prysznicem.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, pokój dziecięcy, łóżeczko i szafka, stolik i krzesełka.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, mała łazienka z wanną.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, pokój chłopca, łóżko, klocki na stoliku o kapelusz kowbojski.

Fotografia nieruchomości na sprzedaż, zdjęcia dla agencji nieruchomości, patio zamkniętego osiedla, budynki.

Sesja fotograficzna nieruchomości: Straw Art Katarzyna Słomka.
Zdjęcia wnętrz na zlecenie: Vilea Property Boutique
Lokalizacja sesji zdjęciowej: Warszawa, Wilanów