Niespodzianka

Przedstawiam Państwu efekty sesji fotograficznej lokalu komercyjnego na wynajem, mieszczącego się w prestiżowej lokalizacji przy Placu Konstytucji 6 w Warszawie. Zdjęcia wnętrza w stylu i charakterze MDM, po generalnym remoncie, dokonanym pod okiem konserwatora zabytków. Warto zatem wspomnieć o historii tego miejsca… ponieważ jest to lokalizacja zdecydowanie nietuzinkowa. Tutaj właśnie mieściła się kiedyś kawiarnia Niespodzianka, zamknięta ze względu na złą sławę na początku lat 80-tych, którą przywrócono do życia 30 lat temu, w kwietniu 1989 roku i przeznaczono na siedzibę sztabu Warszawskiego Komitetu Obywatelskiego…. Tak oto sesja zdjęciowa nieruchomości, poza radością fotografowania pięknego wnętrza, może dać niezłą lekcję historii 🙂

Fotografia nieruchomości komercyjnych, fotografia wnętrz na wynajem w Warszawie, główne wnętrze i witryny wychodzące na Plac Konstytucji.

Fotografia nieruchomości komercyjnych, zdjęcia wnętrz na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, wnętrze i widok z witryny.

Fotografia nieruchomości komercyjnych, zdjęcia wnętrz na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, lokal Niespodzianka, wnętrze.

Fotografia nieruchomości komercyjnych, zdjęcia wnętrz na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, wnętrze-oświetlony sufit.

Fotografia nieruchomości komercyjnych, fotografia wnętrz na wynajem w Warszawie lokal przy Placu Konstytucji, wnętrze i widok przez okno.

Fotograf nieruchomości komercyjnych, zdjęcia powierzchni na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, fotografie wnętrza po remoncie.

Fotografia nieruchomości komercyjnych, zdjęcia wnętrz na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, pomieszczenie gospodarcze lokalu.

Zdjęcia nieruchomości komercyjnych, fotografia wnętrz na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, dodatkowe pomieszczenie, okno.

Zdjęcia nieruchomości komercyjnych, fotografia wnętrz na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, łazienka i toaleta.

Zdjęcia nieruchomości komercyjnych, fotografia wnętrz na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, łazienka.

Zdjęcia nieruchomości komercyjnych, fotografia wnętrz na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, pomieszczenie użytkowe i lokal z witryną.

Zdjęcia nieruchomości komercyjnych, fotografia wnętrz na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, pod arkadami przed lokalem.

Zdjęcia nieruchomości komercyjnych, fotografia wnętrz na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, podjazd dla niepełnosprawnych, w tle lokal.

Zdjęcia nieruchomości komercyjnych, fotografia wnętrz na wynajem, widok na nieruchomość z Placu Konstytucji.

Fotograf nieruchomości komercyjnych, zdjęcia powierzchni na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, sufit pod arkadami.

Zdjęcia nieruchomości komercyjnych, fotografia wnętrz na wynajem przy Placu Konstytucji w Warszawie, rzut na obiekt z placu konstytucji.

Zdjęcia wnętrz i architektury z zewnątrz: Straw Art, Katarzyna Słomka
Lokalizacja sesji fotograficznej nieruchomości komercyjnej: Plac Konstytucji, Warszawa.