AirBnb – Apartament w kamienicy

Zdjęcia pięknego, klimatycznego apartamentu, znajdującego się w przedwojennej kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego i jeziorka Kamionek w Warszawie. Taki malutki a taki wielki 🙂 Czyli 1001 kadrów w kameralnym wnętrzu. Jak to możliwe? A tak właśnie 🙂

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu, w Warszawie na Pradze, pokój wypoczynkowy razem z częścią kawową, sofa, stół, taboret, stolik mały, dwie wiszące lampy.

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu na Pradze w Warszawie, część pokoju wypoczynkowego z oknem, sofą i dużym stołem, na ścianie dwa obrazy.

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu, Okno z widokiem na drzewa, kaloryfer, lampka.

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu, Okno z widokiem, na oknie dzban z kwiatami, świecznik, kwiaty doniczkowe, zegar elektroniczny.

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu, pokój wypoczynkowy, sofa, stół, na stole koszyk z owocami, imbryk, cukiernica, książka, obok stołek, lampka, obrazy na ścianie.

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu, pokój wypoczynkowy, stół, telewizor, serwantka, stolik podręczny, krzesło.

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu, wieszaki, lustro, odbicie garnków, ścianki z cegły

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu w Warszawie na Pradze, w pokoju telewizor, kosz z owocami na podłodze, skrzyneczka z czasopismami, głośnik, stolik kawowy, krzesło, część kuchenna z garnkami i półka.

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu, kuchnia z garnkami, zlewem, płytą grzewczą, półki z drobnymi elementami kuchennymi.

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu na Pradze w Warszawie, w głębi część kuchenna, bliżej stolik kawowy z filiżanką i talerzykami.

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu, kącik kawowy w pokoju wypoczynkowym, półki, stolik krzesło, lampa wisząca.

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu, pokój z widokiem na część kuchenną i kawową, otwarte drzwi do łazienki z wieszakami na ręczniki i drzwi wejściowe do pokoju.

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu, łazienka z kabiną prysznicową, wieszaki z ręcznikami, umywalka i lustro.

Fotografia booking, zdjęcia apartamentu, łazienka z umywalką i lustrem, na półce kaktusy.

Zdjęcia: Katarzyna Słomka Straw Art
Lokalizacja apartamentu: Warszawa, Kamionek Link do oferty najmu