Fotorelacje

FotoRelacje

 

 

FotoRelacje

Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy w zakresie przygotowania relacji fotografiacznych przy okazji organizacji targów, konferencji, eventów i imprez firmowych czy też wydarzeń prywatnych.

 

Rzetelna fotorelacja jest najlepszą formą promowania wydarzenia i organizatora, dodatkowym bonusem dla wystawców jak również przykuwa uwagę potencjalnych odwiedzających.

 

Dobra foto-relacja jest również niezastąpioną dokumentacją z oficjalnych eventów czy konferencji branżowych oraz pamiątką dla uczestników imprez firmowych czy też kameralnych spotkań w gronie przyjaciół czy najbliższych.

 

Już kilkakrotnie towarzysząc zaprzyjaźnionym Klientom na targach, zaintrygowana otaczającą atmosferą, różnorodnością wystawianych produktów i entuzjazmem wystawców uległam pokusie przygotowania fotorelacji z tych wydarzeń. Po publikacji zdjęć i feedbacku od wystawców dowiedziałam się, że udało mi się spełnić ich oczekiwania w zakresie prezentacji stoisk i wystawianych produktów, o czym świadczą liczne udostępnienia na funpagach oraz komentarze z podziękowaniami. Nieczęsto oficjalne fotorelacje skupiają się na wystawcach a prezentują raczej odwiedzających i ogólnie pojętą atmosferę imprezy. Charakter moich zdjęć wiąże się z profilem działalności fotograficznej powiązanym z architekturą i wnętrzami oraz prezentacją zawartych w nich detali.