Fotografia architektury

Fotografia architektury

 

 

Fotografia architektury

Moją specjalizacją i zamiłowaniem jest fotografia wnętrz i architektury.
Fotografuję nieruchomości komercyjne, użytku publicznego oraz prywatne: budynki, biurowce, osiedla, banki, kliniki, hotele, sale bankietowe i domy weselne. Robię zdjęcia na budowach, również w trakcie realizacji inwestycji. 
Fotografia architektury to nie tylko zwykłe zdjęcia murów, kamienic czy biurowców. Będąc profesjonalnym fotografem architektury szczególną uwagę zwracam na wyszukanie odpowiedniej perspektywy oraz wpływ czyli natężenie, barwę i kierunek światła padającego na fotografowany obiekt.  Ujęcia obiektów prezentuję na fotografiach w sposób wielowymiarowy - od ogółu do szczegółu - fotografie całych budynków, ich reprezentacyjnych części, faktury materiałów i detale architektoniczne.
Niebagatelną rolę w fotografii architektury odgrywa oczywiście sprzęt fotograficzny. Solidny statyw z poziomicą zapewnia precyzję kadrowania fotografowanych obiektów architektonicznych. Podstawowym wyposażeniem są również szerokokątny obiektyw umożliwiający ujęcie w kadrze całego budynku oraz obiektyw typu tilt-shift z funkcją korekty perspektywy dedykowany do fotografii architektury pozwalający na optyczną korektę perspektywy, dzięki czemu mogę nim fotografować nawet z bliska bez obaw o wywołanie efektu „walących się budynków”. W fotografii architektury wykorzystuję również teleobiektyw do zbliżeń i wydobywania niewielkich detali architektonicznych.
Oczywiście Wszystkie zdjęcia architektury (bez żadnych wyjątków) poddawane są profesjonalnej korekcie i retuszowi.
Profesjonalne zdjęcia architektury to nie koszt, to inwestycja promująca Twoją Firmę, zrealizowane przedsięwzięcie czy projekt, stanowiąca o sile konkurencyjnej na rynku.
Znajdź mnie po słowach kluczowych: fotograf architektury, zdjęcia architektury, fotografia architektury, fotograf architektury warszawa, zdjęcia architektury warszawa, zdjęcia architektury w warszawie, fotografuję architekturę w warszawie, fotograf nieruchomości, zdjęcia nieruchomości, fotograf warszawa, fotograf mazowieckie #zdjeciaarchitektury #fotografiaarchitektury #fotografarchitektury #zdjeciabudynkow #fotografiainwestycji #zdjeciabudowli