Fotorelacje

FotoRelacje

 

 

FotoRelacje

Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy w obszarze relacji fotograficznych przy okazji organizacji targów, konferencji, iwentów i imprez firmowych czy też wydarzeń prywatnych.
Rzetelna fotorelacja jest najlepszą formą promowania wydarzenia i organizatora, dodatkowym bonusem dla wystawców jak również przykuwa uwagę i zachęca do udziału w wydarzeniu potencjalnych odwiedzających.
Dobra fotorelacja jest również niezastąpioną dokumentacją z oficjalnych spotkań, eventów czy konferencji branżowych oraz pamiątką dla uczestników imprez firmowych czy też kameralnych spotkań w gronie przyjaciół czy najbliższych.
Początkowo moja obecność na targach powiązana była z towarzyszeniem z obiektywem moim Klientom. Jednak pierwotnie pojmowana formalność służbowa przerodziła się w fascynację :-) Zaintrygowana otaczającą atmosferą, gotowymi rozwiązaniami dotyczącymi wystroju wnętrz, różnorodnością wystawianych produktów i entuzjazmem wystawców, uległam pokusie przygotowania fotorelacji z tych wydarzeń. Od czasu pierwszych "Wzorów" nie mogę oprzeć się udziałowi w targach poświęconych wnętrzom, meblom, dekoracjom i ogólnie pojmowanemu designowi. Po publikacji zdjęć i feedbacku od wystawców dowiedziałam się też, że udało mi się spełnić również ich oczekiwania w zakresie prezentacji stoisk i wystawianych produktów, o czym świadczą liczne udostępnienia na fanpagach oraz komentarze z podziękowaniami. Nieczęsto oficjalne fotorelacje skupiają się na wystawcach a prezentują raczej odwiedzających i ogólnie pojętą atmosferę imprezy. Charakter moich zdjęć wiąże się raczej z pasją i profilem działalności fotograficznej powiązanymi z wnętrzami oraz prezentacją zawartych w nich detali. Meble, dodatki i dekoracje, gotowe aranżacje wnętrz jakie odnajduję na targach są dla mnie skarbnicą wiedzy i inspiracji. Mam nadzieję, że zdjęcia z targów mogą okazać się również inspirujące dla Państwa i pomocne w zrozumieniu jak istotne jest odpowiednie przygotowanie wnętrza do sesji zdjęciowej :-)
Znajdź mnie po słowach kluczowych: relacje fotograficzne, fotorelacje, fotorelacja, zdjęcia z targów, fotograf targi, targi fotografia, fotoreportaż #relacjefotograficzne #zdjecia-z-targow #fotorelacja #fotorelacje #targi #fair