Fotografia wnętrz - test

Besta Plus

Sesja fotograficzna sklepu z odzieżą dziecięcą Besta Plus Retail w Factory Ursus

  • Wykonanie według projektu 4ma projekt - projektowanie i aranżacje wnętrz www.4ma-projekt.pl.
  • Fotofrafie wnętrza sklepu
  • Zdjęcia architektury komercyjnej

"Coś z Niczego"

Profesjonalna sesja zdjęciowa wnętrz dla studia projektowego StudioGra

  • Fotografia wnętrza i zdjęcia detali zawartych we wnętrzu
  • Projekt wnętrza Grażyna Piętka StudioGra www.studiogra.com.pl.

Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz i architektury to moja specjalizacja.  
Wykonuję fotografię nieruchomości prywatnych i komercyjnych - fotografię mieszkań i domów, zdjęcia biur i lokali usługowych, fotografie sklepów i salonów sprzedaży. Oferuję sesje zdjęciowe mieszkań i domów na sprzedaż lub wynajem, fotografie apartamentów i budynków mieszkalnych. Zapraszam do kontaktu w obszarze fotografii apartamentów na wynajem.
Fotografuję hotele, pensjonaty, restauracje, sklepy, salony kosmetyczne, salony fryzjerskie.  Współpracuję z projektantami i architektami, biurami i agencjami nieruchomości, dekoratorami wnętrz, homestagerami, deweloperami i firmami budowlanymi oraz wykonawczymi. 
Wieloletnie doświadczenie we współpracy z projektantami i architektami, jak również zamiłowanie do tej dziedziny fotografii pozwala mi na indywidualne podejście do każdej realizacji i do każdego wnętrza. Ujęcia wnętrz na zdjęciach prezentuję od ogółu do szczegółu, w tym detale architektoniczne i konstrukcyjne jak również faktury i struktury materiałów oraz detale wnętrza podkreślające charakter danej realizacji. Fotografia wnętrz, to cierpliwość, precyzja w operowaniu światłem, dokładność i wrażliwość konieczna do oddania wyjątkowego klimatu każdego wnętrza.
Zdjęcia wnętrz wykonuję w różnych technikach, w zależności od potrzeb, miejsca sesji czy też poziomu światła – fotografia wnętrz to długie czasy naświetlania, szeroki kąt obiektywu dla prezentacji całego wnętrza i teleobiektyw dla podkreślenia detali, HDR i w razie potrzeby (choć rzadko jest to faktycznie potrzebne) doświetlenie lampą studyjną.Wszystkie zdjęcia wnętrz (bez żadnych wyjątków) poddawane są profesjonalnej korekcie i retuszowi.
Profesjonalne zdjęcia wnętrz to nie koszt, to inwestycja, która zwróci się w postaci pozyskanych Klientów, sprzedanych nieruchomości, wynajętych mieszkań, domów i apartamentów.